Օբյեկտ

Վերնագիր: Сходимость, суммируемость, единственность и базисность ортогональных рядов. Предисловие редактора.

Ստեղծողը:

Board Editorial

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

2000

Հատոր:

vol. 35

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Convergence, Summability, Uniqueness and Basisness of Ortogonal series. Editor's Preface.

Ծածկույթ:

5-6

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

2000-08-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112304

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 24, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123598

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն