Օբյեկտ

Վերնագիր: Предположение картана для p-адичных голоморфных кривых

Ստեղծողը:

П-Ч. Ху ; Ч-Ч. Янг

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

The Cartan conjecture for p-adic holomorphic curves.

Ծածկույթ:

51-87

Ամփոփում:

В работе рассматривается теория Неванлинны p-адичных голоморфных кривых и доказывается p-адичный аналог теорем Ночки и Ру-Столла для предположения Картана о соотношениях дефектов.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1997-08-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112156

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1997

Հատոր:

vol. 32

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123424

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Предположение картана для p-адичных голоморфных кривых Jul 20, 2020

Օբյեկտի տեսակ՝

Նման

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն