Օբյեկտ

Վերնագիր: О решениях типа Жевре гипоэллиптических уравнений

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1996

Հատոր:

vol. 31

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

On Gevrey type solutions of hypoelliptic equations.

Ծածկույթ:

40-56

Ամփոփում:

Для n-мерного многогранника N мы определяем мультианизотропное пространство Жевре ГN и доказываем, что решения гипоэллиптических уравнений с переменными коэффициентами из определенного класса принадлежат ГN.

Հրատարակիչ:

Հայաստանի ԳԱԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1996-04-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:112089

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/123347

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О решениях типа Жевре гипоэллиптических уравнений Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն