Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одной гипотезе Л. В. Микаеляна в теории детерминантов Винера-Хопфа

Ստեղծողը:

А. Беттхер

Տեսակ:

Հոդված

Հրապարակման մանրամասներ:

Լույս է տեսնում 1966 թվականից՝ տարին 6 անգամ։

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1989

Հատոր:

vol. 24

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Վիներ-Հոպֆի դետերմինանտների տեսությունում Լ. Վ. Միքայելյանի մի հիպոթեզի մասին։ On a hypothesis of L. V. Mikaelian in the theory of Wiener - Hopf.

Ծածկույթ:

188-192

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1989-04-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111719

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122915

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն