Օբյեկտ

Վերնագիր: О сходимости последовательностей в пространствах М. М. Джрбашяна

Ստեղծողը:

Н. В. Григорян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Հաջորդականությունների զուգամիտությունը Մ. Մ. Ջրբաշյանի տարածություններում։ On the convergence of the sequences in the Djrbashian spaces determinants.

Ծածկույթ:

182-187

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1989-04-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111718

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1989

Հատոր:

vol. 24

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122914

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Օբյեկտի տեսակ՝

Նման

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն