Օբյեկտ

Վերնագիր: О носителях функций, образующих полную ортонормальную систему

Ստեղծողը:

В. М. Манукян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1987

Հատոր:

vol. 22

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Լրիվ օրթոնորմավորված համակարգ կազմող ֆունկցիաների կրիչների մասին։ On the supports of functions, conforming a complete orthonormal system.

Ծածկույթ:

406-410

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1987-08-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111626

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122808

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն