Օբյեկտ

Վերնագիր: О единственности двойных тригонометрических рядов

Ստեղծողը:

А. А. Талалян

Տեսակ:

Հոդված

Հրապարակման մանրամասներ:

Լույս է տեսնում 1966 թվականից՝ տարին 6 անգամ։

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1985

Հատոր:

vol. 20

Համար:

№ 6

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Կրկնակի եռանկյունաչափ շարքերի միակության մասին։ On the uniqueness of double trigonometric series.

Ծածկույթ:

426-462

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1985-12-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111544

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Aug 1, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122712

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О единственности двойных тригонометрических рядов Aug 1, 2022

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն