Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одном приложении теории интегральных преобразований М. М. Джрбашяна

Ստեղծողը:

Э. К. Диланян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1982

Հատոր:

vol. 17

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Մ. Մ. Ջրբաշյանի ինտեգրալ ձևափոխությունների տեսության մի կիրառության մասին։ An application of the M. M. Djrbashian integral transformations theory.

Ծածկույթ:

140-151

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1982-04-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111397

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122537

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն