Օբյեկտ

Վերնագիր: Функциональная модель некоторого семейства несамосопряженных операторов

Ստեղծողը:

Л. З. Геворкян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1981

Հատոր:

vol. 16

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ոչ-ինքնահամալուծ օպերատորների որոշակի փնջի ֆունկցիոնալ մոդելը։ The functional model of certain bundle of non-selfadjoint operators.

Ծածկույթ:

274-284

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1981-08-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111363

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122497

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն