Օբյեկտ

Վերնագիր: О консервативном уравнении Винера—Хопфа

Ստեղծողը:

Л. Г. Арабаджян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1981

Հատոր:

vol. 16

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Վիներ—Հոպֆի կոնսերվատիվ հավասարման մասին։ On Wiener—Hopf integral equation.

Ծածկույթ:

65-80

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1981-02-19

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111345

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

May 11, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

5

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122476

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О консервативном уравнении Винера-Хопфа May 11, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն