Օբյեկտ

Վերնագիր: Асимптотические формулы для производных от ортогональных многочленов

Ստեղծողը:

Б. Л. Голинский

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1976

Հատոր:

vol. 11

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ասիմպտոտիկ բանաձևեր օրթոգոնալ բազմանդամների ածանցյալների համար։ On the weight under which asymptotic presentation is valid.

Ծածկույթ:

56-81

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1976-02-18

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111095

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122187

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն