Օբյեկտ

Վերնագիր: Категории соответствий над регулярными категориями

Ստեղծողը:

М. Ш. Цаленко

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1975

Հատոր:

vol. 10

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Համապատասխանությունների կատեգորիաները կանոնավոր կատեգորիաների վրա։ Categories of relationc over regular categories

Ծածկույթ:

113-132

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1975-04-12

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:111049

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

1

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/122134

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Категории соответствий над регулярными категориями Mar 8, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն