Օբյեկտ

Վերնագիր: О разрешимости некоторых сингулярных интегро-дифференциальных уравнений.I

Ստեղծողը:

С. Г. Губанович

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Որոշ սինգուլյար ինտեգրո-դիֆերենցիալ օպերատորների լուծելիության մասին։ On the solvability of some singular inteqro-differential equations.

Ծածկույթ:

113-125

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1972-03-01

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110909

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1972

Հատոր:

vol. 7

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121968

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն