Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одной теореме, связанной с ростом целых функций целого порядка

Ստեղծողը:

Г. Л. Лунц

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1970

Հատոր:

vol. 5

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ամբողջ կարգի ամբողջ ֆունկցիաների աճի հետ կապված մի թեորեմի մասին։ On a theorem connected with the growth of entire tunctions of entire order.

Ծածկույթ:

358-370

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1970-07-07

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110829

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 8, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121872

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն