Օբյեկտ

Վերնագիր: Об одном предельном распределении

Ստեղծողը:

Ф. Н. Галстян

Տեսակ:

Հոդված

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1970

Հատոր:

vol. 5

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Մի սահմանային բաշխման մասին։ On a limit distribution.

Ծածկույթ:

327-341

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1970-07-07

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110826

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jun 21, 2022

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

3

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121869

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Об одном предельном распределении Jun 21, 2022

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն