Օբյեկտ

Վերնագիր: О единственности рядов для одного класса ортогональных систем

Ստեղծողը:

Г. М. Мушегян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Մի դասի օրթոգոնալ սիստեմներով շարքերի միակության մասին։ On the uniqueness of series for a class of orthogonal systems.

Ծածկույթ:

138-153

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1970-03-10

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110811

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1970

Հատոր:

vol. 5

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121852

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն