Օբյեկտ

Վերնագիր: Некоторые теоремы о базах дуг ориентированных графов

Ստեղծողը:

С. Е. Маркосян

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Օրիենտացված գրաֆների աղեղների բազաների մի քանի հարցերի մասին։ Some questions about the arce of bases of orientated graphs.

Ծածկույթ:

288-295

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1969-08-31

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110783

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1969

Հատոր:

vol. 4

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Jul 20, 2020

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

0

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121818

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
Некоторые теоремы о базах дуг ориентированных графов Jul 20, 2020

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն