Նիւթ

Վերնագիր: Асимптотическое поведение функций типа Миттаг-Леффлера и их приложение

Ստեղծողը:

М. Н. Шеремета

Տեսակ:

article

Այլ վերնագիր:

Միտտագ-Լիֆֆլերի տիպի ֆունկցիաների ասիմպտոտիկ վարքը և նրանց կիրառությունները։ Asymptotic behaviour of Mittag-Loeffler functions.

Ծածկոյթ:

144-148

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիւը:

1969-04-01

Ձեւաչափ:

pdf

Նոյնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110769

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիւ:

1969

Հատոր:

vol. 4

Համար:

№ 2

ISSN:

00002-3043

Բնօրինակին գտնուելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Նիւթին հաւաքածոները:

Վերջին անգամ ձեւափոխուած է:

May 4, 2021

Մեր գրադարանին մէջ է սկսեալ:

Apr 2, 2020

Նիւթին բովանդակութեան հարուածներուն քանակը:

2

Նիւթին բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121802

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը RDF ձեւաչափով:

RDF

Ցոյց տուր նկարագրութիւնը OAI-PMH ձեւաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը կ'օգտագործէ 'cookie-ներ'։ Յաւելեալ տեղեկատուութիւն