Օբյեկտ

Վերնագիր: Интегральные уравнения в свертках с переменным символом

Ստեղծողը:

Р. Л. Шахбагян

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1968

Հատոր:

vol. 3

Համար:

№ 1

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ծալքի տիպի ինտեգրալ հավասարումներ փոփոխական սիմվոլներով։ Integral equatios in convolutions with variable symbol.

Ծածկույթ:

52-57

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1968-01-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110717

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 7, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121742

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն