Օբյեկտ

Վերնագիր: О сходимости рядов по системе Уолша

Ստեղծողը:

Р. И. Осипов

Տեսակ:

article

Ամսագրի կամ հրապարակման վերնագիր:

ՀՀ ԳԱԱ Տեղեկագիր: Մաթեմատիկա =Известия НАН Армении: Математика =Proceedings of the NAS Armenia: Mathematics

Հրապարակման ամսաթիվ:

1966

Հատոր:

vol. 1

Համար:

№ 4

ISSN:

00002-3043

Այլ վերնագիր:

Ուոլշի սիստեմով գրված շարքերի զուգամիտության մասին։ On the convergence of Walsh-Fourier series.

Ծածկույթ:

270-283

Հրատարակիչ:

ՀՍՍՀ ԳԱ

Ստեղծման ամսաթիվը:

1966-07-15

Ձևաչափ:

pdf

Նույնացուցիչ:

oai:arar.sci.am:110658

Բնօրինակի գտնվելու վայրը:

ՀՀ ԳԱԱ Հիմնարար գիտական գրադարան

Օբյեկտի հավաքածուներ:

Վերջին անգամ ձևափոխված:

Mar 7, 2021

Մեր գրադարանում է սկսած:

Apr 2, 2020

Օբյեկտի բովանդակության հարվածների քանակ:

4

Օբյեկտի բոլոր հասանելի տարբերակները:

https://arar.sci.am/publication/121670

Ցույց տուր նկարագրությունը RDF ձևաչափով:

RDF

Ցույց տուր նկարագրությունը OAI-PMH ձևաչափով։

OAI-PMH

Հրատարակության անուն Ամսաթիվ
О сходимости рядов по системе Уолша Mar 7, 2021

Այս էջը օգտագործում է 'cookie-ներ'։ Ավելի տեղեկատվություն